אמרלה, שמשיות אישיות   אודות

אז איך נולד רעיון השמשיות האישיות?

כמו כל סיפור טוב, הכל התחיל כשחיפשתי פתרון אישי להתגוננות מפני השמש הלוהטת, עוד כשלמדתי באוניברסיטה. ההליכה ברגל בשמש הקופחת מהדירה השכורה ועד לאולמות הלימוד שבמחלקה למדעי החיים בבאר שבע, לא השאירה לי ברירה, אלא להימרח בקרמים דביקים, להתעטף בביגוד ארוך וכמובן לחבוש כובע, מה שנתן את החותמת הסופית למראה של "הסטודנטית הג'ינג'ית ההיסטרית".

בסיום התואר, בשנת 2005, נסעתי לטיול הגדול במזרח עם חברות, שם נתקלתי במקומיים עם שמשיות יפות אשר למעשה שימשו גם כמטריות נגד גשם במזג האוויר ההפכפך.

כדי להשתלב בנוף המקומי רכשנו את השמשייה הראשונה שלנו. ככה הרווחנו שני דברים, הפחתנו את קרינת השמש הישירה ושמרנו על הסטייל שלנו.

באותו רגע הבנתי שאני חייבת שהשמשיות יעשו עלייה!

המשימה להגשמת החלום לא הייתה פשוטה, לצד הקמת משפחה ובניית קריירה בחברת פטנטים גדולה, עבדתי ימים כלילות בחיפוש אחר מפעל איכותי לייצור שמשיות, בחירת בדים ודוגמאות, והכנות רבות לקראת השיווק.

רגע לפני גיל 30, בשנת 2010 יצאה לאוויר העולם ה"אמרלה", השמשייה האישית הראשונה באופנה הישראלית.

למה דווקא אמרלה? כי Amarella, מזכיר את המילה מטריה באנגלית וכי פירושו "צהובה" בפורטוגזית מה שמעניק לשם "אמרלה" גם את האופי הקיצי, המענג והאופטימי של השמש.

בנוסף לייעודה העיקרי בהגנה מפני קרינת השמש, השמשייה מתפקדת כפריט אופנה נחשק וייחודי, המעניק אמירה אישית של סטייל מקורי לכל אישה בכל גיל.

החזון המוביל אותי הוא העלאת המודעות לנזקי השמש והפיכת ההתגוננות מפני השמש לדרך חיים מקובלת מבלי להתפשר על אופנה ונוחות.

את שמשיות אמרלה ניתן להזמין מהאתר, בהזמנה טלפונית או במוקדי המכירה שברחבי הארץ.

הזמינו כעת את השמשייה שלכם ותיהנו מקיץ בריא, מרענן ומלא בסטייל!

קלריסה קויפמן, מייסדת Amarella Sun Accessories

סגירת תפריט