הרעיון להכניס את השמשיות לאופנה הישראלית התחיל, איך לא, מחיפוש פתרון אישי כבר מימי האוניברסיטה. ההליכות בצהרי היום מהדירה השכורה ועד לאולמות הלימוד, דרך רחובות ללא טיפת צל, לא השאירה ברירה למי שהייתה לו אפילו מעט מודעות לנזקי השמש. מריחת קרמים דביקים, ביגוד ארוך בשיא החום וכמובן כובע, שקלקל את התסרוקת.
בטיול למזרח בין הסמסטרים, חברותיי ואני השתלבנו בנוף המקומי ורכשנו את השמשייה הראשונה שלנו. הקלות שבה ניתן להפחית את קרינת השמש הישירה ועדיין להיראות בשיא הסטייל לא הותירה בי מקום של ספק, השמשיות יעשו עלייה.
לאחר שנתיים של חיפושים אחר יצרנים, דגמים ובדים יפים עם מקדם הגנה, השמשיות של Amarella יוצאות לדרך.
Amarella הינה מותג השמשיות האישיות הראשון באופנה הישראלית. השם אמרלה, שפירושו "צהובה" בלטינית, מבטא את התחושה הקיצית, השמחה והאופטימית שמעניקה לנו השמש. כך שנזכור גם את יתרונותיה הרבים של השמש, בעודנו מחפשים דרכים להתגוננות מפניה.
אנו מאמינים שבנוסף לייעודה העיקרי בהגנה מפני קרני השמש הישירות, השמשייה מתפקדת כפריט אופנה נחשק וייחודי, המעניק אמירה אישית של סטייל מקורי לכל אישה בכל גיל.
החזון המוביל אותנו הוא העלאת המודעות לנזקי השמש והפיכת ההתגוננות מפני השמש לדרך חיים מקובלת מבלי להתפשר על אופנה ונוחות.
 
היכנסו לחנות באתר ובחרו את האמרלה שלכם.  
 
קיץ נעים ומרענן
Amarella Sun Accessories
 
סגירת תפריט